Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas birža Coinbase pievieno savam listingam Ethereum Classic

Coinbase Pro galvenais menedžeris Deivids Farmers atzīmējis – Ethereum Classic testēšanas noslēguma posms noritējis veiksmīgi un, kā tika plānots, šīs kriptovalūtas atbalsts aktivizēts vakar, 7. augustā.

Pats process tiks sadalīts četros posmos:

  1. Transfer-only (24-48 stundas). Lietotāji varēs sākt papildināt savus kontus no 7. augusta 10:00 PT, tomēr orderu izvietošanas funkcija šajā posmā nav pieejama.
  2. Post-only (vismaz 10 minūtes). Šajā posmā treideri varēs izvietot limitētus orderus bez matching.
  3. Limit-only (vismaz 10 minūtes). Trešajā posmā būs pieejams limitēto orderu matching, tomēr tirgus orderi joprojām nav pieejami.
  4. Full trading. Noslēguma posmā būs pieejams pilnvērtīgs ETC treidings, tostarp limiti un stop orderi.

Deivids Farmers piebildis, ka Ethereum Classic ir tikai pirmais solis jaunu aktīvu pievienošanas plānu realizēšanā. Viņš arī atgādināja, ka jūlijā Coinbase publiski nosauca kriptovalūtas  kuru iespējamo atbalstu tā šobrīd pēta.

Kā atzīmē kompānija – šobrīd pēc bankas pārskaitījuma īstenošanas lietotājiem vairākas dienas nākas gaidīt līdzekļu saņemšanu. Tas izraisa saprotamu neapmierinātību, jo parasti, papildinot kontu, lietotājs vēlas nekavējoties sākt pirkt kriptovalūtas.

Tagad šī situācija mainīsies – pēc līdzekļu nosūtīšanas kompānija piešķirs lietotājiem tūlītēju kredītu transakcijas summas apmērā. Tā piešķiršanas nosacījums būs tāds, ka iegādāto kriptovalūtu nebūs iespējams izvadīt ārpus platformas līdz pat faktiskai līdzekļu ieskaitīšanai lietotāja kontā.

Tikmēr dienas limiti tiek palielināti līdz 25 000 $. Visas šīs opcijas tomēr būs pieejamas tikai Coinbase verificētiem lietotājiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!