Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākā Šveices online banka Swissquote guvusi par 43,9% lielāku peļņu nekā analogā pērnā gada periodā pēc tirdzniecības uzsākšanas ar kriptovalūtām

2018. gada pirmajā pusgadā – pēc tirdzniecības uzsākšanas ar kriptovalūtām – lielākā Šveices online banka Swissquote guvusi par 43,9% lielāku peļņu nekā analogā pērnā gada periodā.

Šā gada sešos mēnešos bankas neto peļņa bija 25,7 milj. Šveices franku. Pagājušajā gadā šis rādītājs bija 17,9 milj. Šveices franku.

Vēl viens svarīgs notikums bankai bija klientu noguldījumu palielināšanās par 20,6% līdz 25,5 mljrd. Šveices franku, un jauni naudas ieguldījumi  palielinājās par 60%. Turklāt šajā periodā kopējais klientu kontu skaits pieauga par 6,3%.

Pagājušajā gadā Swissquote klientiem piedāvāja iespējas izmantot savus tirdzniecības kontus eiro un ASV dolāru maiņai pret bitkoiniem. Iestāde bija viena no pirmajām bankām, kas paziņoja par kriptovalūtas tirdzniecības uzsākšanu.

Decembrī Swissquote pievienoja Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) un Ripple (XRP) atbalstu.

Atšķirībā no citām tamlīdzīgām platformām – Šveices banka ievēro konservatīvu pieeju riska menedžmentā, un tāpēc nesniedz klientiem iespēju tirgoties izmantojot “plecu”.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!