Wed. Apr 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas AMD mainingam domāto videokaršu pārdošanas apjomi kritušies

Kompānija AMD publicējusi pārskatu par 2018.gada otrā ceturkšņa rezultātiem. Kriptovalūtu mainingam nepieciešamo videokaršu pārdošanas apjomi ir kritušies.

Struktūrvienības Computing and Graphics, kas nodarbojas ar videokaršu izlaidi, kopējie ieņēmumi kritušies par 3% – līdz 1.09 mljrd. $. Tomēr šis rezultāts ir par 64% augstāks par pērnā gada kompāniju finansu rādītājiem.

Kompānijas AMD vadītāja Liza Su atzīmēja, ka īpašās maininga videokartes veidoja tikai 6% no kopējā pārdošanas apjoma, proti – 65,4 milj. $. Pagājušajā ceturksnī šis skaitlis bija par 4% augstāks. Kritums saistīts ar kriptovalūtu ieguves iekārtu pieprasījuma samazināšanos.

“Ienākumu pieaugums bija saistīts ar veiksmīgu sērijas Radeon ierīču pārdošanu, kā arī ar turpinošos Ryzen produktu pieprasījumu. Ieņēmumu samazināšanās šajā ceturksnī galvenokārt saistīta ar relatīvi zemajiem ienākumiem no GPU produktiem blockchain risinājumu tirgum”, atzīmēja Liza Su.

Kompānija uzskata, ka maininga videokaršu pieprasījums turpinās kristies arī nākotnē un cer, ka citu produktu pārdošana to kompensēs.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!