Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

kriptovalūtu birža Coinbase sadarbībā ar Londonas start-up uzņēmumu WeGift laidusi klajā dāvanu kartes

ASV kriptovalūtu platforma Coinbase sadarbībā ar Londonas jaunuzņēmumu WeGift laidusi klajā dāvanu kartes, kas ļauj īstenot pirkumus par Eiro un ASV dolāriem, izmantojot kriptovalūtu uzkrājumus.

Iesākumā ar kartēm varēs apmaksāt 120 partneru preces un pakalpojumus. Karšu īpašnieki varēs tās izmantot maksājumiem Uber,  Amazon, Carrefour, Nike, Google Play, Zalando un Tesco. Sākotnēji dāvanu kartes būs pieejamas Lielbritānijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Nīderlandes un Austrālijas iedzīvotājiem. Nākotnē plānots paplašināt izmantošanas areālu visā pasaulē, piesaistot jaunus partnerus.

Par kriptovalūtu konvertāciju parastās valūtās lietotāji nemaksās komisijas maksu. Turklāt dažām kartēm tiks aprēķināti bonusi no 1% līdz 15% no pirkuma summas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!