Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Slavenais ASV investors Bils Millers – Bitcoin ir labākā un stiprākā kriptovalūta un pēc savām īpašībām ir līdzīga zeltam

Slavenais ASV investors Bils Millers ir pārliecināts, ka Bitcoin ir labākā un stiprākā kriptovalūta un pēc savām īpašībām ir līdzīga zeltam. Savu pirmo investīciju Bitcoin Millers izdarīja 2014.gadā investējot 1% savu iekrājumu Bitcoin. Kriptovalūtas Millers uzskata par savdabīgu tehnoloģisku eksperimentu, un uzskata, ja Bitcoin tiks ieguldīts kaut vai 1/3 no tā, kas ieguldīts zeltā, tad bankas sāks uzskatīt Bitcoin par drošu aktīvu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!