Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Britu kompānija TransferGo kļuvusi par pirmo pārvedumu kompāniju pasaulē, kas klientiem piedāvā iegādāties un pārdot kriptovalūtas

Britu kompānija TransferGo kļuvusi par pirmo pārvedumu kompāniju pasaulē, kas klientiem piedāvā iegādāties un pārdot kriptovalūtas. Klientiem ir iespēja operēt ar Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple ( XRP ) un Litecoin. 

“Kriptovalūtu tirdzniecības platforma tika realizēta, atbildot uz mūsu lietotāju pieprasījumu. Pirmajā stundās  jaunu reģistrāciju skaits pārsniedza 5000, un kā mēs redzam – tirgū ir liels pieprasījums pēc vienkārša un droša risinājuma investīcijām un treidingam”, – teica TransferGo dibinātājs un izpilddirektors (CEO) Daumantas Dvilinkas.

Jaunā opcija pieejama TransferGo aplikācijā Android un iOS operētājsistēmām. KYC/AML procedūras nav mainījušās. Kriptovalūtu nogāde klientiem plānota 30 minūšu laikā, kas nav iespējams ar fiata naudu, kur laiks aizņem 1-2 darba dienas.

Kompānija TransferGo tika dibināta 2012. gadā un tā bāzējas Londonā. Tās lietotāju bāzē ir vairāk nekā 650 tūkstoši cilvēku, bet īstenoto naudas pārskaitījumu kopsumma jau pārsniegusi 1 mljrd. $.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!