Fri. Jun 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Venecuēla plāno mainīt savas valsts valūtu ar jaunu naudas vienību, kura būs piesaistīta kriptovalūtai El Petro

Venecuēla plāno mainīt savas valsts valūtu ar jaunu naudas vienību, kura būs piesaistīta kriptovalūtai El Petro. Šobrīd Venecuēlā ir hiperinflācija, kas šogad sasniegs 1 000 000% un valsts ierauta pamatīgā problēmu virpulī, līdzīgi kā Vācija pēc 1.pasaules kara un Zimbabve nesenā pagātnē. No nacionālās valūtas bolivāra tiks svītrotas 5 nulles un jaunā nacionālā valūta sauksies bolívar soberano – suverēnais bolivārs. Denominācija sāksies 2018.gada 20.augustā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!