Sat. Sep 11th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Litecoin Foundation paziņojusi par 9.9% Vācijas bankas WEG Bank AG akciju iegādi

Bezpeļnas organizācija Litecoin Foundation, kas nodarbojas ar trešās populārākās kriptovalūtas reklamēšanu un atbalstu, paziņojusi par 9.9% Vācijas bankas WEG Bank AG akciju iegādi.

Akciju iegādes darījums notika vienošanās rezultātā ar firmu TokenPay, kas nodarbojas ar aktīvu konvertēšanu.

TokenPay nodod 9,9% Vācijas bankas WEG Bank AG akciju organizācijai Litecoin Foundation kā maksājumu par tehnisko atbalstu un kriptovalūtu maksājumu ieviešanu TokenPay klientiem.

“Es ar nepacietību gaidu Litecoin integrācijas rezultātus WEG Bank AG servisos. Visiem lietotājiem kļūs vieglāk pirkt un izmantot Litecoin”, –  Litecoin Foundation izpilddirektors Čarlijs Lī.

“Partnerattiecības ar tādām inovatīvām organizācijām kā TokenPay un Litecoin var šķist negaidītas tādai kompānijai kā mūsu. Tomēr mēs rūpīgi izskatījām visas iespējas, kas mums paveras nākotnē, un pārliecinājāmies par inovatīvu apmaksas metožu ieviešanas neizbēgamību. Mēs lepojamies, ka esam apvienojušies ar labākajiem šajā nozarē”, – Čarliju Lī papildināja WEG Bank AG dibinātājs un vadītājs Matiass fon Gaufs.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!