Fri. May 14th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

56% ICO kampaņu beidzas 4 mēnešu laikā pēc tokenseila, – noskaidrojuši analītiķi, projektus aizverot

56% ICO kampaņu beidzas 4 mēnešu laikā pēc tokenseila beigām, – noskaidrojuši analītiķi, kuri pētījuši ICO kontu aktivitāti sociālajā tīklā Twitter. Pēc 120 dienām izdzīvojušo skaits sastāda tikai 44.2%. Vislabākā stratēģija ICO projektiem ir pārdošana jau pirmajā tirdzniecības dienā. Kā rāda pētījums: investori pārdod savus ieguldījumus pirmajos sešos mēnešos, 1000 tokenu jau izbeiguši savu darbību, daudzus projektus izmeklē FIB ( ASV ) un investīcīju atgriežamība strauji tuvojas nullei. ICO burbulis, pēc visa spriežot, sāk nolaist gaisu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!