Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kanādas Coinsquare , vadošā valsts bitkoina birža kopā ar investīciju banku DLTa 21 Blockhain Corp paziņojusi par tirdzniecības platformas ieviešanu Japānā

Kanādas Coinsquare , vadošā valsts bitcoin birža kopā ar investīciju banku DLTa 21 Blockhain Corp paziņojusi par tirdzniecības platformas ieviešanu Japānā.

Kā tika paziņots presei, jaunā kriptovalūtu birža tiks dēvēta par DLTa21X un strādās ar Coinsquare tehnoloģijām. DLTa 21 piesaistīs ekspertus kriptogrāfijas un kriptovalūtu tirdzniecības jomā. Šobrīd birža gaida Japānas regulatora apstiprinājumu.

“Mēs esam priecīgi strādāt ar Coinsquare, mūsu stratēģisko kriptovalūtas partneri Japānā. Japāna ir viens no pasaules lielākajiem tirgiem. DLTa21 piedāvās vairāk nekā 3,5 miljoniem Japānas kriptovalūtu treideru drošu pasaules klases platformu, ” sacīja DLTa21 izpilddirektors Metjū Hornors.

Abas sadarbības puses plāno paplašināt jaunās biržas darbību un ieiet arī citos Āzijas tirgos.

“Tas būs vēl viens svarīgs solis Coinsquare vēsturē. Japāna būs lielisks Coinsquare misijas turpinājums. Japāna ir unikāls tirgus, un mēs ceram uz iespēju parādīt visas mūsu platformas iezīmes šajā tirgū, “presei sacīja Coinsquere pārstāvis Deimonds Kols.

Kanādas birža arī paziņoja par programmas Coinsquare Licensing palaišanu, kas ļaus vietējiem un starptautiskajiem uzņēmumiem piekļūt kriptovalūtas tirdzniecībai.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!