Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Susquehanna International Group vadītājs Barts Smits – visfunkcionālākais aktīvs kriptovalūtu investoram ir Bitkoins

Intervijā CNBC Susquehanna International Group vadītājs Barts Smits atzīmējis, ka visfunkcionālākais aktīvs kriptovalūtu investoram ir Bitkoins. Viņš ir pārliecināts, ka bitkoins ir interneta valūta un jau šobrīd to ir izdevīgi izmantot starptautiskiem pārvedumiem.

“Western Union un tradicionālās bankas strādā lēni, maksā dārgi un var bloķēt Jūsu pārvedumu. Naudas nosūtīšana ar bitkoina palīdzību ir ātra un ērta. Un neskatoties ne uz ko – mani neviens nevarēs apstādināt” , – atzīmēja Barts Smits.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!