Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2018.gada pirmajā pusē nozagtās kriptovalūtas apjoms sastāda $1.1 mljrd.

   2018.gada pirmajā pusē nozagtās kriptovalūtas apjoms sastāda $1.1 mljrd., minēts Cybersecurity Carbon Black atskaitē. Vidēji ļaunatūras programmas maksa sastāda $224. Tādām programm;am eksistē pat atbalsta dienesti t.s. Darknetā. Vispopulārākais uzbrukuma mērķis ir kriptovalūtu biržas, uzbrukumi sastāda 27% no visiem uzbrukumiem. No kriptovalūtām vispopulārākā ir Monero – 44%, Ethereum 11%, bet Bitcoin ir trešajā vietā ar 10% no kopējā zādzību skaita. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!