Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas projekts EOS piesaistījis $4.2 mljrd. un kļuvis par pasaules rekordistu

    Kriptovalūtas projekts EOS piesaistījis $4.2 mljrd. un kļuvis par pasaules rekordistu. Uz šo brīdi pārdoti 900 miljoni tokeni. Tokenu pārdošana notika no 2017.gada 26.jūnija līdz 2018.gada 1.jūnijam. Tā kā šodien vēl ir iespēja iepirkt kādu tokenu. Galvenā EOS tīkla palaišana plānota 2.jūlijā un līdz 2.jūnija 21:59 nepieciešams reģistrēt savas Ethereum adreses ERC-20 tokenu EOS tokenu īpašniekiem, lai varētu korekti konvertēt vecos tokenus pēc tīkla palaišanas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!