Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Līdz 2018.gada beigām bitkoina mainingam nepieciešamā enerģija sastādīs 0.5% no planētas enerģijas patēriņa

    Līdz 2018.gada beigām bitkoina mainingam nepieciešamā enerģija sastādīs 0.5% no planētas enerģijas patēriņa. Tādi dati atrodami ekonomista Aleksa de Frisa pētījumā. Pētījumā, kas publicēts žurnālā Joule atzīmēts, ka šobrīd bitkoina blokķēde patērē 2.55 GWatt enerģijas un virzās uz 7.67 GWatt patēriņu nākotnē. Salīdzinājumam – visa Īrija patērē 3.1 GWatt, Austrija – 8.2 GWatt. Frīs atzīmē, ka šī šobrīd ir bitkoina lielākā problēma, tomēr tādi jaunievedumi kā Lightning Network ir spējīgi to uzlabot. 

“Pat 0.5% ir šokējošs cipars. Tā ir milzīga starpība, salīdzinot ar tradicionālo finansu sistēmu. Un šis augošais elektrības patēriņš noteikti nepalīdzēs cīņā ar klimatiskajām problēmām”, – pārliecināts Friss. Viņš izstrādājis pētījumu, jo uzskata, ka pasaulei nepieciešama zinātniska diskusija un izpēte, kurā virzienā dodas bitkoina tīkls.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!