Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pateicoties Lightning Network Bitcoin tīkls var apsteigt VISA pēc transakciju ātruma un skaita

   Pēc Blockstream inženiera Kristiāna Dekkera vārdiem, katrs Lightning Network kanāls var apstrādāt 500 transakcijas sekundē. Ja tādi kanāli būs vairāk par tūkstoti, tad bitkoina tīkla caurlaides spēja apsteigs tādas lielas maksājumu sistēmas kā VISA. Lightning Network nodrošina daudz lielāku privātumu, jo transakcijas tiek apvienotas grupās un izmeklētājiem nav iespējams noteikt, no kā un kam nosūtīta transakcija. Šobrīd bitkoina tīklā strādā 1700 LN-nodas. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!