Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu informatīvais resurss CoinMarketCap izstrādājis mobilo aplikāciju iOS videi

   Kriptovalūtu informatīvais resurss CoinMarketCap izstrādājis mobilo aplikāciju iOS videi. Tādejādi CoinMarketCap apsveicis savus lietotājus ar savu 5-gadu jubileju. CoinMarketCap pēc apmeklētības atrodas 174 vietā pasaulē ar apmeklētāju skaitu gadā – 60 miljoni. Aplikācijā pieejami dati par 1602 kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju, cenu dinamiku un tirgojamiem apjomiem un apgrozījumiem. Mūsu mājas lapas lejasdaļā uzklikšķinot uz CoinMarketCap ikonu iespējams apmeklēt CoinMarketCap mājaslapu.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!