Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platforma Cobinhood izlaiž pilnas funkcionalitātes mobilo versiju iOS un Android platformām

Kriptovalūtu platforma Cobinhood izlaiž pilnas funkcionalitātes mobilo versiju iOS un Android platformām tirdzniecībai ar kriptovalūtām bez komisijas maksas. ASV par kopmpānijas publisko seju kļuvis amerikāņu futbola zvaigzne Ričards Šermans. Mobilā aplikācija ir kārtējais kompānijas solis, lai radītu pilna servisa kriptovalūtas tirdzniecības kompāniju. Cobinhood izstrādājusi sistēmu, kas nodrošina kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas pieteikumu pieņemšanu ar ātrumu vairāku miljonu operāciju sekundē. Distēmā iebūvēts arī bitcoin-maks ar lielu aizsardzības drošību, kas atbalsta arī Ethereum un vēl 40 kriptovalūtas. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!