Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Starptautiskā valūtas fonda vadītāja Kristīna Lagārda pozitīvi vērtē kriptovalūtu industrijas attīstības tendences

Starptautiskā valūtas fonda vadītāja Kristīna Lagārda pozitīvi vērtē kriptovalūtu industrijas attīstības tendences, paziņojot žurnālistiem, ka neredz to bīstamību, un ka kriptovalūtu regulēšana ir nepieciešama un dos nepieciešamo stabilitāti. Lagārda ir pārliecināta, ka kriptovalūtu aktīva pielietošana izmantojot “gudros kontraktus” palīdzēs finansu tirgiem izskaust jebkurus starpniekus. Tāpat viņa atzīmēja, ka kriptovalūtu aktīva pielietošana var izprovocēt visas finansu ainavas maiņu un nodrošināt kvalitatīvu balansu starp centralizētiem un decentralizētiem pakalpojumu sniedzējiem finansu ekosistēmā. Un finansu ekosistēma lietojot kriptovalūtas kļūs drošāka un efektīvāka.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!