Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Muftijs Muhameds Abu Bakars – Bitcoin atbilst šariata prasībām

   Muftijs Muhameds Abu Bakars paziņojis, ka  Bitcoin atbilst šariata prasībām. Islama kultūrā iepriekš kriptovalūtas tika uzskatītas par augļošanas formu. Tā kā Bitcoin var tikt uzskatīts gan par preci, gan par valūtu, to bija diezgan grūti novērtēt kvalitatīvi. Muftijs apgalvo, ka kriptovalūta atbilst šariata izpratnei par naudu Vācijā, kur kriptovalūta atdzīta juridiski. Tas nozīmē, ka muftija paziņojums paver ceļu uz investēšanu kriptovalūtā musulmaņu ticīgajiem. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!