Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Konsorcijs ar DST Global priekšgalā plāno investēt $150-250 mlj. fintehkompānijā Revolut

    Konsorcijs ar DST Global priekšgalā plāno investēt $150-250 mlj. britu fintehkompānijā Revolut. Revolut šobrīd strādā Lielbritānijā un Eiropas Savienībā, kā arī plāno sākt darbību Singapūrā, Honkongā, Jaunzēlandē, Indijā un Brazīlijā, kā arī šogad sākt darbību ASV un Kanādā. Saskaņā ar aplēsēm Revolut kapitalizācija šogad var izaugt līdz $1.4 miljardiem. Revolut karte dod iespēju saviem klientiem iegādāties Bitcoin, Ethereum un Litecoin kriptovalūtas un plāno šogad kriptovalūtu grozam pievienot Riple.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!