Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

40% korejiešu vecumā no 20 līdz 30 gadiem vēlas atvērt savu digitālo valūtu kontu

    Korejas Banka ( BOK ) veikusi nacionālu aptauju, kurā ietverti jautājumi par kriptovalūtām. Pēc aptaujas datiem 40% jauno respondentu vecumā no 20 līdz 30 gadiem vēlas iegādāties kriptovalūtu. Aptauja tika veikta visā valstī, aptaujājot 25011 respondentus vecumā no 19 gadiem. Korejas Banka atzīmē, ka jo augstāks pilsoņu ienākums, jo vairāk viņi nosliecas uz kriptovalūtu iegādi. Jāatzīmē ka pie tāda ieinteresētības līmeņa, tikai 5,2% respondentu pieder kriptovalūtu portfelis. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!