Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Londonas birža Coinfloor aprīlī uzsāks tirdzniecību ar Bitcoin fjūčeriem

Atšķirībā no Čikāgas biržām CME un CBOE, kur tirdzniecība notiek par ASV dolāriem, tirdzniecība Coinfloor notiks par BTC. Coinfloor ģenerāldirektors Obi Nvosu paziņoja, ka organizācija jau divus gadus strādā pie šiem projektiem: “Mūsu uzdevums ir radīt saiti starp valūtām un kriptovalūtām, lai nodrošinātu digitālās naudas stabilitāti. Mēs to sapratām jau no paša sākuma un mūsu mērķis bija šīs funkcionalitātes ieviešana tirgū. Tagad institucionālie investori un treideri varēs gūt peļņu no dinamiskā kriptovalūtu tirgus, darbojoties savos riska paramatros un ar savām tirdzniecības stratēģijām”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!