Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance izveidos decentralizētu biržas platformu Binance Chain

Kriptovalūtu birža Binance izveidos uz blokķēdi balstītu biržas platformu Binance Chain. Tajā būs iespēja blokķēdes aktīvu pārvedumiem un tirdzniecībai ar tiem. Viss tas veicinās kriptovalūtu biržas transformāciju par blokķēdes kopienu. Līdz ar jauno projektu tiks ieviesta jauna kriptomonēta Binance Coin ( BNB ), kura kļūs par Binance Chain galveno kriptovalūtu. Galvenā decentralizētas kriptovalūtu biržas atšķirība no centralizētas kriptovalūtu biržas ir tā ka klienti kontaktējas un pērk un pārdod kriptovalūtas bez centrālā servera palīdzības. Tās ir vieglāk saprotamas jaunpienācējiem, drošākas pret hakeru uzbrukumiem. Decentrālu kriptobiržas  eksistē jau šobrīd – tādas platformas kā Waves DEX, BitShares, NXT, CounterParty. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!