Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Huobi izgājusi reģistrāciju ASV FinCEN

Kriptovalūtu biržas Huobi ASV nodaļa izgājusi reģistrāciju ASV FinCEN kā kompānija, kas piedāvā finansu pakalpojumus. Huobi Group dibinātājs un vadītājs Leons Li apstiprināja, ka kriptovalūtu tirdzniecības platforma sāks darbu ASV tirgū šī gada maijā. Tomēr, atzīmēja Leons Li, reģistrācija FinCEN neatrisina visus jautājumus, kas saistīti ar valsts regulējumu ASV:

“Grūtības rada precīzu regulatīvu normatīvu trūkums platformām “kripto-kripto” ASV Federālā līmenī. Arī citas platformas, piemēram POLONIEX, arī strādā līdzīgi ar finansu pakalpojumus sniedzošu kompāniju reģistrāciju”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!