Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākā Lielbritānijas banka Barklays sāk sadarbību ar kriptovalūtu biržu Coinbase

   Kriptovalūtu birža Coinbase sākusi sadarbību ar lielāko Lielbritānijas banku Barklays. Tas ir pirmais gadījums, kad banka un kriptovalūtu tirgus pārstāvis strādās kopā.

Kriptovalūtu biržas Coinbase izpilddirektors Zišans Firuzs: “Iekšējie maksājumi bankā ļaus samazināt transakciju izmaksas un pozitīvi ietekmēs piedāvājamo pakalpojumu kvalitāti un būtiski pāatrinās jebkuras operācijas. Mūsu kompānija uzskata, ka pateicoties šai sadarbībai, mēs padarīsim kriptovalūtas pieejamas visiem”. Kā arī piemetināja, ka sadarbība sākusies pēc tam, kad kriptovalūtu birža Coinbase saņēma licenci savai darbībai Lielbritānijā un 23 ES valstīs.

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!