Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amsterdamas tiesa atdzīst Bitkoinu

Amsterdamas tiesa atdzinusi, ka Bitcoin piemīt vērtība. Nīderlandes pilsonis de Vrīss iesniedza tiesā pieteikumu par 0,591 BTC piedziņu no maininga firmas Koinz Trading BV. Amsterdamas tiesa konstatēja, ka Bitcoin piemīt vērtība un lielums, tāpēc pēc Nīderlandes īpašuma tiesībām bitkoina nodošana ir juridiski pielaujama. Tiesas spriedumā rakstīts: 

“Pēc tiesas uzskata, bitkoins eksistē kā unikāla, šifrēta skaitļu un burtu kombinācija, kura tiek uzglabāta īpašnieka datora cietajā diskā. Bitkoinu var nodot no viena bitcoin-maka otram bitcoin-makam. Bitcoin – tie ir autonomi faili, kas tiek piegādāti no maksātāja nepastarpināti saņēmējam. No tā izriet, ka Bitcoin piemīt vērtība un lielums un tāpēc tas var tikt nodots. Tas norāda, ka prasījums par Bitcoin izmaksu ir likumīgs”

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!