Tue. Jan 18th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc aptaujas datiem aptuveni 16.3 mlj. amerikāņu vai 8% ASV iedzīvotāju pieder kāda kriptovalūta

Pēc Finder.com aptaujas datiem aptuveni 16.3 mlj. amerikāņu vai 8% ASV iedzīvotāju pieder kāda kriptovalūta. Aptaujas laikā noskaidrojās, ka 5% pilsoņu pieder bitkoini. Bitkoina lietotāju skaits, salīdzinot ar 2016.gadu ir ievērojami audzis, tad bitkoinu izmantoja tikai 1% amerikāņu. Starp tiem, kuriem nepieder kriptovalūta: 40% uzskata ka tam nav nozīmes un viņi nav ieinteresēti kriptovalūtā, 35% atzīmēja, ka riski ir pārāk augsti. No atlikušajiem respondentiem 27% atzīmēja, ka fenomenu ir pārāk grūti saprast, 18% – tā ir krāpšana, 17% – tas ir burbulis. 

Starp aptaujātajiem vīrieši trīs reizes biežāk kā sievietes bija gatavi iegādāties kriptovalūtas. respondentiem, kuriem pieder kriptovalūtas vidēji uzglabā $ 3453 bitkoinos, $ 1243 Ethereumā un $636 Bitcoin cash.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!