Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lighting Network pāatrina Bitcoin transakciju ātrumu

Tīkls Lighting Network 12.martā iekļāvis Bitcoin tīklā 1003 aktīvus mezglus ar rekordlielu kanālu skaitu – 1832. Izstrādātāji ziņo, ka pirmā protokola oficiālā versija būs pieejama drīz. Tīkla mezglu skaits, kuri grib pievienoties Lighting Network patstāvīgi aug.  Ar šo jauno tehnoloģiju iespējamas ātras un lētas transakcijas un tas var ietekmēt Bitcoin Cash vērtību, jo Bitcoin tīkls mērogošanas, transakciju izmaksu un ātruma ziņā pārspēj Bitcoin cash tīklu.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!