Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vakar noticis hakeru uzbrukums Binance kriptovalūtu biržai

Vakar birža kriptovalūtu birža Binance piedzīvoja koordinētu hakeru uzbrukumu. Hakeri bija uzlauzuši klientu kontus un veica nelikumīgas darbības pārdodot tokenus VIA par Bitcoin, piedevām hakeru uzbrukuma upuri par aktivitātēm nezināja, jo kuram gan interesē nepazīstamie tokeni VIA. Binance izmeklējot incidentu, sākumā apstādināja visu aktīvu izvešanu no biržas un pēc tam atklāja 31 hakeru kontu, kuri nodarbojās ar tirdzniecību pārī VTC/BTC. Visi darījumi tiks anulēti un VIA Coin konfiscēti. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!