Tue. Jul 23rd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Mazais un vidējais bizness sagaida aizvien lielāku kriptovalūtu izmantošanu ekonomikā

ASV un Īrijas maksājumu karšu operators Paymentsense veicis pētījumu saskaņā ar kuru vairāk kā trešdaļa uzņēmēju uzskata maksājumi ar kriptovalūtu kļūs par ikdienu divu gadu laikā. Optimistiskāki ir mazie uzņēmēji, kuri uzskata, ka tas notiks jau tuvākā gada laikā. 25% respondentu ir pārliecināti, ka kriptovalūtas tiks plaši izmantotas, bet nevar nosaukt kad. 59% no respondentiem atbildēja, ka plāno investēt kriptovalūtās šogad, neskatoties uz negatīvajām tendencēm gada sākumā, bet 18% jau investē. Tai pat laikā tikai 13% no mazajiem un vidējiem uzņēmumiem pieņem apmaksu kriptovalūtās jau šodien.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!