Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vaijomingas štata ( ASV ) Pārstāvju palāta pieņem likumprojektu par kriptovalūtām

Vaijomingas štata ( ASV ) Pārstāvju palāta spērusi vēsturisku soli – pieņēmusi likumu, kas nepielīdzina digitālās valūtas vērtspapīriem. Tādā veidā Vaijomingas štats kļuvis par labu vietu blokķēdes start-up kompāniju veidošanai. Šobrīd likumprojekts nosūtīts Senātam, kur tiks izlemts tā tālākais liktenis. Saskaņā ar likumprojektu kriptovalūtas klasificēsies kā “atvērts blokķēdes tokens”, ja izpildīsies trīs nosacījumi – emitents to neizplata kā investīcijas, jābūt gatavam precei vai pakalpojumam pret ko to var apmainīt, tokens netiek aktīvi reklamēts un virzīts trešajā – biržu tirgū.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!