Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tiks radīts Ethereum tīklojuma fonds

Ethereum vidē radītie projekti Cosmos, OmiseGO, Golem, Maker, Global Brain un Raiden paziņojuši par plāniem apvienot resursus un radīt Ethereum fondu ar mērķi nostiprināt un attīstīt Ethereum tīklu. Pirmais fonda solis būs grantu programma Ethereum infrastruktūras attīstībai, konkrēti tīkla mērogošanas problēmai. Mērogošana ir galvenā problēma Ethereum tīklā, jo liedz tīklā iesaistīties aizvien vairāk projektiem. Ethereum fonds mērogošanas problēmas risinājumiem izdalīs grantus $ 1 mlj. apmērā komandām, kuras strādās ar atvērto koda programmatūru pie mērogošanas risinājumiem Ethereum tīklā. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!