Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Coinprism Bitcoin maks tiek slēgts

Kompānija Coinprism paziņojusi, ka līdz 2018.gada 31.martam tās klientiem savi kriptovalūtas resursi jāpārvieto uz citu Bitcoin maku. 2014.gadā Dublinā ( Īrija )  radītā kompānija plāno savu biznesu slēgt. Coinprism platforma piedāvāja saviem klientiem iespējas radīt t.s. colored coins, kuri varēja tikt izmantoti kā bonusu balvas vai žetoni. savā e-pastā kompānija atgādina, ka Bitcoin un krāšainā kriptovalūta nav atkarīga no Bitcoin maka platformas un turpinās dzīvot blokķēdes tīklā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!