Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Džordžs Soross par kriptovalūtām

Amerikāņu miljardieris Džordžs Soross uzskata, ka ieguldīt līdzekļus kriptovalūtās nav saprātīgi, jo tās pašlaik nevar izmantot finansu norēķiniem. “Bitkoins – tā nav valūta, tādēļ ka valūtai jābūt stabilai, nevar, piemēram izmaksāt algu valūtā, ja tās kurss var krist par 25% dienā. Tā ir spekulācija, kuras pamatā ir maldīgi priekšstati…” .

Tajā pašā laikā Dž.Soross ceturtdien 2018.gada Davosas ekonomiskajā forumā atzīmēja, ka blokķēdes tehnoloģija, uz kuras būvētas kriptovalūtas, var tikt izmantotas pozitīvu mērķu sasniegšanai un atzīmēja ka viņa fonds šo tehnoloģiju jau izmanto.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!