Sun. Jul 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Skandia:banken integrē savos bankas pakalpojumos Bitcoin

Skandia:banken, lielākā banka Norvēģijā pievienojusi Bitcoin konta pievienošanas funkciju bankas internetplatformai, integrējot tajā kriptovalūtas platformu Coinbase. Tagad Skandiabanken klienti var piekļūt savam bankas kontam, izmantojot Coinbase pakalpojumu un pārvaldīt savus līdzekļus Bitcoin kontos.

Skandia:banken šobrīd nodrošina visus pakalpojumus tiešsaistē, un šobrīd tā  ir populārākā interneta banka Norvēģijā. Bankas vadība uzskata, ka klienti novērtēs jaunu funkciju, kas sākotnēji tiks piedāvāts klientiem, kas izmanto bankas maksājumu platformu.

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!