Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Morgan Stanley par Bitcoin

2017.gada 26.decembrī Bitkoina kurss nokrities par trešdaļu, salīdzinājumā ar maksimumu, kad par 1 BTC biržās maksāja 20 000 USD. Investīcīju bankas Morgan Stanley analītiķi uzskata, ka kursa kritums var būt saistīts ar to, ka tikai 3 no 500 pasaules lielākajiem interneta veikaliem pieņem Bitkoinu kā maksāšanas līdzekli. Ikdienas darījumi ar Bitkoinu sastāda 3 mljrd. USD, iepretim tam valūtu tirdzniecība apjoms pasaulē dienā sastāda 5.4 trlj. USD. Bitkoina tīklā katru dienu notiek 300 mlj. USD  maksājumus, tai pat laikā VISA katru dienu apstrādā 17 mljrd. USD maksājumu. 

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!