Thu. Feb 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielās investīciju bankas Goldman Sachs analītiķi sagaida, ka bitkoins turpinās palielināt savu daļu tirgū, atņemot to zeltam

Lielās investīciju bankas Goldman Sachs analītiķi sagaida, ka bitkoins turpinās palielināt savu daļu tirgū, atņemot to no zelta, bet BTC cena varēs sasniegt $100 000. The Block žurnālistu rokās nonāca bankas vēstule investoriem, kuros bankas analītiķi prognozē pirmās kriptovalūtas tirgus kapitalizācijas pieaugumu. To veicina “plašāku digitālo aktīvu pieņemšana” un, iespējams, “Bitkoina tīkla mērogojamības risinājumi”.

Bitkoins bieži tiek saukts par vienu no labākajiem aktīviem bagātības uzkrāšanai. Šobrīd BTC kapitalizācija ir aptuveni 20% no kopējās hedžējošo aktīvu tirgus kapitalizācijas. Kā sagaida Goldman Sachs analītiķi, pateicoties BTC izmantošanas iespējām, ne tikai bagātības glabāšanai, rādītājs var pieaugt līdz 50% no tirgus apjoma. Šādā gadījumā pirmās kriptovalūtas kurss pārsniegs $100 000.

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!