Tue. Feb 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethernity NFT tirdzniecības platforma un Brūsa Li cīņas mākslas meistara ģimene izveidojusi NFT kolekciju leģendārā cīnītāja un aktiera piemiņai, ko sauca par “Bezformas forma”.

2022. gada 8. janvārī ģimenes kompānija Bruce Lee Family un Ethernity mārketings izlaidīs NFT Ethernity Lee. Kolekcijas izveides mērķis ir “domātāja un leģendārā cīņas mākslas meistara mantojuma izplatīšana, kurš kļuvis par kultūras ikonu visā pasaulē”, teikts kolekcijas relīzes komentāros vietnē Ethernity.

Ja vēlaties iegādāties Brūsa NFT, tad jāmeklē šeit: https://ethernity.io/

Brūss Li ir pazīstams visā pasaulē 1970. gadu sākumā ar savu cīņas mākslas kaujas stilu un lomām pilnmetrāžas filmās par kaujas mākslām: “Pūķa ceļš”, “Spēļu kauss”, “Nāves spēle” un citām.
Esam seni Brūsa cienītāji un atšķirībā no mūsu Londonas draugiem, kuri kolekcionē “beigtā tīģera lēcienus” vai šitkoinus, šos NFT iesakām visiem, kas interesējas par cīņas mākslām 😉

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!