Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas analītiķis Villijs Vu informējis, ka privātuzņēmumi ir ievērojami palielinājuši bitkoinu pirkumus 2021. gadā

Kriptovalūtas analītiķis Villijs Vu informējis, ka privātuzņēmumi ir ievērojami palielinājuši bitkoinu pirkumus 2021. gadā, pateicoties ETF.

“2021. gada februārī publiskie uzņēmumi, kas pieder lieliem BTC apjomiem, ieguva tirgus daļu no spotu ETF. Viņi izmantoja jaunu instrumentu kā veidu, kā piekļūt bitkoinam fondu tirgos,” norāda Villijs Vu (Willy Woo).

Publiskie uzņēmumi, kas ir ieguvuši plašu pieeju bitkoinam, iegūst lielus BTC apjomus, kas izraisa kriptovalūtas tirgus ekspertu bažas. Tā, analītiskā grupa S & P Global norūpējusies, ka tādām kompānijām kā Block.one, MicroStrategy un Tesla pieder gandrīz 84% korporatīvo investīciju bitkoinā. Pērnā gada nogalē MicroStrategy iepirkusi vēl 1 914 BTC. Tādējādi uzņēmumam pieder 124 391 BTC, kuru kopējā vērtība ir $3.75 miljardi. MicroStrategy ģenerāldirektors Maikls Seilors (Michael Saylor) un analītiskās firmas Coinmetrics dibinātājs Niks Kārters (Nic Carter) uzskata, ka ETF ir izdevīgāki investoriem, salīdzinot ar ETF bitkoina fjūčeriem.

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!