Mon. Jul 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

No bitkoina maka, kurā kopš 2013. gada tika glabāti 321 BTC, tika izvesti visi Bitcoin. Šobrīd šo aktīvu vērtība tiek vērtēta $15.8 miljonu apmērā. Par kustībām “guļošajā makā” ziņoja serviss Whale Alert. Bitkoni tika noglabāti 2013. gadā un tajā laikā maksāja tikai $6 500. Tas ir, aktīvu vērtība pieaugusi 2 300 reizes pēdējo 8 gadu laikā un 8 mēnešos.

Kopienas biedri baidās, ka pieeju pirmās kriptovalūtas krājumiem saņēmis nevis īpašnieks, bet hakeris. Viens no Twitter lietotājiem izteicis pieļāvumu,ka iespējams bitkoina maks ir uzlauzts. Vecajās klientu versijās Sid-frāzes ģenerēšanas funkcija nebija pilnīgi nejauša un iespējams kāds hakeris spējis atšifrēt algoritmu un tagad iztukšo vecos makus.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!