Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Krievijas digitālais rublis ir gatavs! Mēs domājam – ka nesanāk kā ar vakcīnu Sputnik, ka nekas tā īsti nedarbojas;)

Digitālā rubļa platformas prototips jau ir gatavs, paziņoja Krievijas Bankas pirmā viceprezidente Olga Skorobogatova. Par to ziņo aģentūra Interfakss:https://www.interfax.ru/business/810417

Krievijas Banka uzsāks testēt operācijas ar digitālo valūtu pirmajā pilota posmā ar 12 bankām 2022.gada janvārī, atzīmēja Skoroboratova. Kā ziņots jūnijā, pirmie testā piedalīsies Sberbanka, Tinkofs Banka, VTB, Rosbank, Promsvjaz banka, Alfa banka, Gazprom, Ak Bars Banka, banka DOM.RU, SKB banka, banka “Союз»” un TKB banka.

Ka tik nesanāk kā ar vakcīnu Sputnik, ka nekas tā īpaši nedarbojas un nepasargā;)

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!