Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas biržas Binance CEO Čanpeans Džao – bagātākais etniskais ķīnietis pasaulē

Kriptovalūtas biržas Binance CEO Čanpeans Džao ir bagātāko etnisko ķīniešu reitinga līderis pēc China Caijing versijas, apsteidzot Nongfu dibinātājus, ByteDance (TikTok) un Tencent. Žurnāls vērtēja ķīnieša kopējās bagātības vērtību kā 573,3 miljardi juaņu ($90 miljardi).

Aprēķinos izdevums izmantoja Čanpeanam piederošo daļu kriptovalūtu biržā 30% apmērā, pamatojoties uz Forbes datiem. 2021.gada 11. novembrī WSJ novērtēja kompāniju 300 miljardu dolāru apmērā.

The Wall Street Journal raksts pieejams šeit: https://www.wsj.com/articles/binance-became-the-biggest-cryptocurrency-exchange-without-licenses-or-headquarters-thats-coming-to-an-end-11636640029?mod=e2tw

Turklāt 2021.gada oktobrī pats Forbes norādīja, ka Binance CEO privātais kapitāls ir $1,9 miljardi.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!