Sat. Feb 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV pārstāvju palātā paredzēta sēde “Ciparu aktīvi un finanšu nākotne: izpratne par izaicinājumiem un finanšu inovāciju priekšrocībām”

ASV Kongresa pārstāvju palātas Finanšu pakalpojumu komiteja uzaicināja direktorus no kompānijām Coinbase, Circle, FTX, Bitfury, Paxos un Stellar Development Foundation, lai apspriestu kriptoindustrijas regulēšanas noteikumus.

Finanšu pakalpojumu komitejas priekšsēdētāja Maksīna Votersa trešdien, 2021. gada 1. decembrī paziņoja, ka sēde ASV pārstāvju palātā ir paredzēta 8. decembrī. Diskusijas tēma “Ciparu aktīvi un finanšu nākotne: izpratne par izaicinājumiem un finanšu inovāciju priekšrocībām”.

Video tiešraide būs pieejama šeit: https://financialservices.house.gov/events/eventsingle.aspx?EventID=408705

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!