Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīniešu maininga iekārtu ražotājs InnoSilicon uzsācis ASIC-maineru ETH A11 Pro tirdzniecību

Ķīniešu maininga iekārtu ražotājs InnoSilicon uzsācis ASIC-maineru piegādi ETH A11 Pro Ethereum ieguvei, taču ierīces efektivitāte bijusi zemāka par pieteikto. Atbilstoši aprakstam uzņēmuma portālā, mainera hešreits ir 2 000 Mx/s, enerģijas patēriņš 2.5 kW/h. Tas ir par 30% efektīvāks par labākajiem modeļiem kriptovalūtas Ethereum mainingam. Tomēr ķīniešu izplatītāji, kuri šonedēļ saņēmuši ASIC-mainerus A11 Pro, apgalvo, ka ierīces jauda patiesībā ir 1 500 Mx/s, bet enerģijas patēriņš sasniedz 2.35 kW/h.

Interesanti, ka ar InnoSilicon pieteikto cenu par 17 000 dolāru, izplatītāji pārdod A11 Pro aptuveni par $27 000.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!