Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kanādas maininga kompānija Bitfarms informējusi, ka ieguvusi novembrī 339 bitkoinus

Kanādas maininga kompānija Bitfarms informējusi par iegūto bitkoinu skaita samazināšanu novembrī sakarā ar maininga sarežģītības palielināšanos. Saskaņā ar Bitfarms pārskatu pagājušajā mēnesī tika iegūti 339 BTC, salīdzinot ar 343 BTC oktobrī.

Emiliano Grodkzi, Bitfarms ģenerāldirektors (Emiliano Grodzki), atzīmēja: “Pat ar sarežģītības palielināšanos mūsu BTC ieguves līmenis novembrī palika stabils. 11 mēnešos mēs esam ieguvuši gandrīz 3 000 BTC par 175 miljoniem dolāru pēc pašreizējās tirgus cenas.

Bitfarms atskaite pieejama šeit: https://www.globenewswire.com/news-release/2021/12/01/2343946/0/en/Bitfarms-Mined-over-3-000-Bitcoin-in-2021-through-November.html

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!