Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bijušais bankas Citi top menedžeris Mets Čans ar projektu “Algorand” ir nodibinājis fondu ar $1.5 miljardiem

Bijušais bankas Citi top menedžeris Mets Čans ar projektu “Algorand” ir nodibinājis fondu ar $1.5 miljardiem, lai attīstītu blokķēdi un kriptovalūtas.

Volstrītas veterāns Mets Čans (Matt Zhang) ar 14 gadu pieredzi finanšu sektorā paziņoja par riska kapitāla fonda Hivemind Capital Partners palaišanu Ņujorkā. Prioritāte tiks dota projektiem, kas orientēti uz “programmējamās naudas” izveidi, metaversu, virtuālās pasaules un spēļu veidošanu, balstoties uz Play-to-Earn modeli (“spēlē un pelni”).

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!