Sat. May 21st, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Anglijas Banka izteikusi bažas par Salvadoras rīcību pieņemot Bitcoin kā valsts valūtu, Salvadoras prezidents atbildējis

Anglijas Bankas pārvaldnieks Endrū Beilijs uzskata, ka Salvadoras valdība neapzinās, cik postošs finanšu sistēmai var būt bitkoins.

Savas uzstāšanās laikā Kembridžas Universitātes studentu savienībā Endrū Beilijs (Andrew Bailey) pauda bažas par bitkoina izmantošanu kā likumīgu maksāšanas līdzekli Salvadorā.

“Mani māc bažas, ka valsts ir izvēlējusies Bitcoin kā savu nacionālo valūtu.” Visvairāk es raizējos par to, vai Salvadoras pilsoņi saprot tā dabu un nestabilitāti, – viņš sacīja.

Pilns teksts pieejams šeit: https://cryptoslate.com/bank-of-england-chief-expresses-concern-over-el-salvadors-bitcoin-experiment/

Salvadoras prezidents Twitter atbildēja šīm bažām ar ekselentu atbildi:

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!