Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu kinoteātri AMC Entertainment partnerībā ar Sony Pictures uzdāvinās 86 000 NFT ar Zirnekļcilvēka attēlu pirmajiem biļešu pircējiem uz filmu “Zirnekļcilvēks: nav mājupceļa”

Amerikāņu kinoteātri AMC Entertainment partnerībā ar Sony Pictures uzdāvinās 86 000 NFT ar Zirnekļcilvēka attēlu pirmajiem biļešu pircējiem uz filmu “Zirnekļcilvēks: nav mājupceļa”.

AMC Entertainment palaidis Neaizstājamo tokenu (NFT) izveides projektu. Tie tiks izsniegti skatītājiem kā atlīdzība par biļešu iepriekšēju rezervēšanu uz filmu, kuras pirmizrāde notiks 29. novembrī. NFT ir izstrādājusi animācijas studija Cub Studios, kas veido aptuveni 100 dizaina variantus 86 000 kolekciju tokeniem, kas veltīti Zirnekļcilvēkam.

Tie darbosies uz WAX blokķēdes.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!