Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas Tautas bankas naudas atmazgāšanas uzraudzības un apkarošanas centra direktors Govs Vaņcjuņs ierosinājis izveidot kriptovalūtu transakciju izsekošanas sistēmu

Ķīnas Tautas bankas naudas atmazgāšanas uzraudzības un apkarošanas centra direktors Govs Vaņcjuņs ierosinājis izveidot kriptovalūtu transakciju izsekošanas sistēmu kā vienu no kriptoindustrijas regulēšanas pastiprināšanas pasākumiem, ziņo vietējie mediji.

“Tā kā virtuālie aktīvi rada arvien nopietnākas problēmas nacionālās valūtas suverenitātei, krāpšanu, naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu, starptautiskās organizācijas un valdības pastiprina virtuālo aktīvu uzraudzību,” paziņoja ierēdnis.

Vairāk informācijas šeit: https://baijiahao.baidu.com/s?id=1717466925186372562&wfr=spider&for=pc ( atverot Google Chrome jānospiež uz Latvian – raksts tiks iztulkots )

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!