Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2021. gada IV ceturksnī Bitkoina tīklā tika veiktas transakcijas par $489 miljardiem – vairāk kā PayPal

2021. gada IV ceturksnī Bitkoina tīklā tika veiktas transakcijas par $489 miljardiem. Tas ir ievērojami lielāks rādītājs nekā analoģiskais PayPal maksājumu sistēmas rādītājs – $302 miljardi. Saskaņā ar BlockData pārskatu, no šī gada sākuma transakciju apjomi pirmās kriptovalūtas tīklā pārsniedz maksājumu apjomus, izmantojot PayPal sistēmu. Turklāt transakciju apjoms caur Mastercard sistēmu IV ceturksnī ir $1.8 triljoni, bet caur Visa – $3.2 triljoni.

12 gadu laikā Bītkoina transakciju apjomi tīklā ir sasnieguši gandrīz trešdaļu no analoģiskā Mastercard rādītāja. Analītiķi gaida, ka līdz 2060. gadam pirmās kriptovalūtas tīklā tiks pārvietotas lielas summas nekā Mastercard. Bet, ja BTC kurss pieaugs līdzšinējā tempā, tas var notikt jau līdz 2026. gadam.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!